EuroOil team jede na Setkání mistrů

Tisková informace Václava Pecha jun., Plzeň, 18.11.2021

Autodrom v Sosnové pořádá tento víkend již po dvacáté v historii tradiční Setkání Mistrů, na kterém přivítá soutěžící z různých disciplín automobilového sportu.


Nebude zde chybět ani loňská mistrovská posádka EuroOil teamu V. Pech jun. - Petr Uhel s Fordem Focus WRC. Petr Uhel zde ale výjimečně nebude sedět na horkém spolujezdeckém křesle, nýbrž bude plnit úlohu teamového manažera. „Může se tady závodit bez spolujezdců a navíc si toto sedadlo vedle mě minulý víkend při vítězství v Českém Krumlově Petr užil víc než dost. A Focus bez 90 kg pojede také trochu rychleji,“ rýpl si s úsměvem do svého spolujezdce 120 kg vážící Pech.

Závodit se bude v sobotu 20. listopadu a těšit se můžeme nejen na rallyové speciály, ale i na buginy, auta z rallycrossu, autokrosu i historiky. „ Já osobně vždy s úžasem pozoruji jízdy nestárnoucího Jardy Hoška, který v 76 letech vodí překoňovanou autokrosovou buginu pořád bokem napřed,“ říká loňský vítěz Setkání Mistrů a srdečně zve všechny fanoušky motosportu na sobotu do Sosnové.

EuroOil Cepro Standox Castrol